Dzisiaj jest wtorek, 15 października 2019r. Imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobroć wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w Świętą Noc.
Skopiowano do schowka!
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, niech was aniołek od nas uściśnie, na wigilijnym stole opłatek położy i w naszym imieniu życzenia złoży.
Skopiowano do schowka!
Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!
Skopiowano do schowka!
Gdy pierwsza gwiazdka na niebo wyleci, gdy Mikołaj wsunie się do komina, pamiętaj, że jest na świecie ktoś, kto nigdy o Tobie nie zapomina.
Skopiowano do schowka!
Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie - wszędzie. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!
Skopiowano do schowka!