Dzisiaj jest wtorek, 15 października 2019r. Imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą. Wciąż mówią wtedy o tych latach, gdy jeszcze dzieckiem był mój tata. A nasza mama bez swych lalek do łóżka iść nie chciała wcale. A teraz, jak ten czas wciąż leci! Cieszą się z dzieci swoich dzieci. I myślą widząc ich gromadkę, że miło babcią być i dziadkiem. Więc dziś spróbujcie zapamiętać. Czym są dla dziadków ich wnuczęta? I pięknej szansy nie przegapcie: kochajcie dziadków swych i babcie.
Skopiowano do schowka!
Babcia chodzi w zielonym fartuchu I w białych kapciach. Sprząta, kwiatki podlewa I nigdy się nie gniewa. Nawet gdy się stłucze szklanka Mówi: A to niespodzianka! Stłukło się bo było szklane, Przynieś miotłę i już pozamiatane. Za to, że jesteś babciu taka Kupię Ci kwiatki i czekoladkę.
Skopiowano do schowka!
Kochana Babciu! Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości? Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci i radości? Jak można - powiedz Babciu – stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?
Skopiowano do schowka!
Babciu nasza ukochana, niechaj wdzięcznych wnucząt koło, zawsze widzi Cię wesołą! Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata pośród wnucząt Twych miłości!
Skopiowano do schowka!
W dniu Twojego święta, ukochana Babciu, życzę Ci z całego serca: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ścieli Ci pod nogi i niech Cię otacza radość, a omija smutek. Tego wszystkiego życzy Ci wnuczek.
Skopiowano do schowka!