Dzisiaj jest wtorek, 15 października 2019r. Imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
Dziś Dzień Dziadka, okazja ta niezwykle rzadka! Ja całusy i życzenia chcę ci złożyć w oku mgnienia! Żebyś zawsze był szczęśliwy, pogodny i żartobliwy. Gorące życzenia i pozdrowienia składa wnuczka nie do zastąpienia. Zdrowia szczęścia i radości.
Skopiowano do schowka!
Dziadziu, dziadziu coś ci powiem, podziękuję i opowiem Za książki przeczytane, za poranki radosne Za długie spacery nasze, ciepłe kurtki i bambosze. Dziękuję Ci Dziadku drogi za dawanie mi odwagi, Kiedy nie wiem czy dam radę przejść przez życia progi.
Skopiowano do schowka!
Kochany Dziadku, przyjmij te życzenia i wiedz że me serce nigdy się nie zmienia, a więc w Twe Święto, w dniu pełnym radości życzę zdrowia, szczęścia, pogodnej starości.
Skopiowano do schowka!
Dziadku drogi, Dziadku miły, cóż Ci wnuczę Twoje powie? Niech Ci Pan Bóg mnoży siły, niech Ci dobre daje zdrowie. Żyj w szacunku, czci i chwale pośród wnuków swych wytrwale.
Skopiowano do schowka!
W dniu dzisiejszym drogi Dziadku, odpłyń dziś na marzeń statku. Będę spełniać Twe życzenia, dzień dzisiejszy wszystko zmienia. Obchodzimy święto Twoje, więc pozostaw trudy, znoje.
Skopiowano do schowka!