Dzisiaj jest wtorek, 15 października 2019r. Imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny
Szczęśliwym Młodym Rodzicom gratulujemy zdrowego bobasa i życzymy, by był dla Was radością i światłem na całej drodze życia.
Skopiowano do schowka!
Szczęśliwym Rodzicom pociechy z dzieci i gratulacje z okazji narodzin... Niech los Wam sprzyja. Dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności.
Skopiowano do schowka!
- Wstawaj, leniu! Zaczynamy! - Co? - Kopanie twojej mamy! - A więc chodź! - Tylko nie zapomnij żeby krzyczeć! - Czemu? - By świat mógł cię usłyszeć! Tak to się kończy i zaczyna, ale wciąż nie wiem czy to chłopak, czy dziewczyna!
Skopiowano do schowka!
Największe szczęście dla ojca i matki, nad dobra ziemskie, rozkosze, dostatki. To ich krew - życie, to ich własne dziecię, co im nad wszystko droższe jest na świecie. Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa; Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa, radośnie jak kwiatek w pogodny dzień lata, niechaj się chowa w zdrowiu, długie, długie lata. I sercom Waszym da widok radosny jak mała jaskółka na początek wiosny. Serdeczną miłością, z prawdziwą szczerością niech kocha świat! I w owej miłości, dla całej ludzkości niech żyje sto lat!
Skopiowano do schowka!
Życzymy Młodym Rodzicom wiele szczęśliwych i radosnych dni, a Waszemu synkowi wszelkiego dobra i powodzenia przez całe życie.
Skopiowano do schowka!